29 Aralık 2018 Cumartesi

Nerelerdeyim ve Yeni Yıl

Bu satırları çok utanarak yazıyorum çünkü zun zamandır aktif değildim buralarda ve taslaklarda yazıp yazıp yarıda bıraktığım çok fazla yayın var... Bu yazıyı bile 10. kez taslaklardan çıkarıp yazışım :c

Twitterdan bana ulaşıp blogumun olduğunu hatırlatan değerli blogger arkadaşım Talha'ya da buradan teşekkürlerimi sunayım :')

Şimdi gelelim neler yaptığıma. Aslında çok da bi şey yapmadım. Okçuluk kursuna başladım yeyy Okulun kursuna katıldım ve bence iyi gidiyorum (kesin öyledir atlantisli hocalar da böyle düşünüyodur %100) umarım okul takımına girebilirim. Bu arada kurs hep  hafta sonu oluyor o yüzden boş zamanlarım hep gitti, hiçbir şeye vakit bulamıyorum. Sonra sınavlar mınavlar okul fena gitmiyor ama ingilizcemi biraz bozdum... Öğrendiğim her grammer kuralında ingilizcem yavaşlıyor çünkü öğrendiğim şeyleri kullanmaya çalışıyorum, yüz saat düşünüyorum konuşurken. Eskiden böyle değildim aah ah direk konuşurdum.

Okul demişken dün itibari ile hazırlık dönemini kapatmış bulunuyorum yani inşallah. Geriye sadece bir final sınavım kaldı ondan da geçer not alırsam bölüme geçiyorum yeyyyy (Güncelleme: Bu yazıyı yazarken geriye sadece bir sınavım kalmıştı ama essay sınavımız bir kopya skandalı sonucu iptal oldu bu haftasonu tekrar essay sınavı var........................) Dün sınıfta bir veda partisi yaptık ve itiraf edeyim çok üzüldüm. Çünkü ilk defa bir sınıfımı ve öğretmenlerimi bu kadar sevmiştim. Umarım bölüme başladığımda da hocalarım iyi olur ;; Öğretmenler öğrenci performansını o kadar etkiliyor ki... 

Yeni sömester için biraz gergin biraz da heyecanlıyım. Üniversite hayatımın ilk yarı yılı bitti bile :O Zaman, yaş ilerledikçe daha mı hızlı geçiyor yoksa bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama hayat çok çok hızlı devam ediyor ve ben yetişemiyormuş gibi hissediyorum. Vaktimi daha doğru değerlendirmeliyim sanırım yeni yıl için alacağım ilk karar bu olsun :')

BİRAZDAN YENİ YIL yazısı yazacağım için bu yazıyı kısa kesiyorum. Bir sonraki yayında görüşmek üzereeeeeeeeee!


3 yorum:

 1. Okçuluk kursu çok iyiymiş, başarılar. Tatil ufukta göründü bile :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim, herkese şimdiden iyi tatiller :>

   Sil
 2. Blogunuzu takibe aldım, sizi de beklerim.

  YanıtlaSil

Tasarım: Şevval & Moka